از شراره های خشم و غیرت فدائیان ولایت بر حذر باشید

بسم الله القهار الجبار

بیانیه جمعی از فدائیان ولایت

 در پی اهانت وقیحانه مزدوران خودفروخته به ساحت ملکوتی ولایت

بار دیگر دست شیطان از آستین عنصری زبون و خودفروخته بیرون آمد تا بر چهره درخشان نائب امام زمان(عج) پنجه کشد تا ضمن اینکه اندکی از شراره های آتش خشم ناشی از شکستهای گذشته را فرو می نشاند ، اذهان را از فرمایشات بسیار مهم و نهایی ولی امر مسلمین در برخورد با سران فتنه منحرف نماید.

علی مطهری که یکسال تمام است همدست با سران فتنه اهانتهای مکرری را به مردم ،  منتخب مردم و نظام اسلامی  روا داشته است در اقدامی غیر قابل باور  در نهایت رذالت و پستی به ولی امر مسلمین نیز توهینی بی سابقه و بهت آوری کرد.

این هتاکی بیشرمانه، سخیف و شیطنت آمیز در حالی صورت گرفت که این عنصر مفلوک قبلاً نیز بارها بلاهت و حماقت خویش را در اهانت به بزرگان نشان داده  و به نوعی مهره سوخته و غیرقابل اعتنا تبدیل گردیده بود.

استدلالات کودکانه این عنصر زبون در هتاکی ها آن قدر سست و بی پایه است که هیچ برداشتی جز هتاکی و پرده دری از اراجیفش به ذهن نمی رسد.

ما از این هتاک مزدور دیگر انتظاری نداریم ، نه انتظار توبه و بازگشت و نه انتظار سکوت ، چون او بعد از این جنایت بزرگ ، با شتاب در شعله های آتش جهنم سقوط کرده است و دیگر اختیاری ندارد.

انتظار ما از مراجع قانونی و ذی صلاحی است که ذره ای وجدان و غیرت و شرف و حمیت دارند و موظف به برخورد قانونی با این هتاکان و سلب کنندگان آرامش فکری و روحی جامعه و برپاکنندگان فتنه می باشند.

اگر شعله های خشم فدائیان ولایت این عنصر بی مقدار را در کام خویش فرو نمی کشد فقط و فقط به خاطر احترام به قانون و فرمان ولایت در رعایت آن است ، والا این آلت دست جریان نفاق بعد از این وقاحت کامل ، به سرعت به سزای عمل ننگینش می رسید.

حال سئوال ما از مراجع مسئول این است چرا به تکلیف شرعی و قانونی خویش عمل نمی کنید؟ منتظر چه چیزی هستید؟

اگر دین ندارید ، لااقل آزاده باشید! آیا حتی در دنیای غرب هم هتاکی به بزرگان و رهبران از لحاظ  قانونی قابل گذشت است؟

آیا گمان کرده اید که فرزندان روح الله و عاشقان امام خامنه ای  مرده اند که اینگونه زبان در کام گرفته و در سکرات موت به سر می برید؟ آیا از آتش خشم غیرتمندان ولایت نمی ترسید که اینگونه آرام و بی دغدغه اید؟

شیاطین و مسئولان غافل یقین داشته باشند همانگونه که امام غیوران در مواجهه با سلمان رشدی شیطان ملاحظه قیود جامعه بین المللی را نکرده و بر نابودیش حکم قاطع و بی تردید دادند ، اگر مقدسات ما در این جامعه محترم شمرده نشود و مورد هتاکی قرار گیرد ، دیگر هیچ خط قرمزی برای ما اهمیت ندارد و خمینی بت شکن با " بند میم" وصیت نامه الهی سیاسی خویش تکلیف ما را روشن کرده است.

این هتاکی بیشرمانه و سکوت و عدم واکنش جدی مسئولان جراحتی عمیق بر قلوب عاشقان ولایت وارد کرده است که هیچگاه التیام نخواهد یافت.

اگر می خواهید که شعله های خشم مقدس ما برای سوزاندان هستی شیاطین هتاک زبانه نکشد ، زودتر وارد عمل شوید و قانون را به اجرا بگذارید ، انتظار جامعه اسلامی از شما این است.

اگر امواج خروشان و خشمگین عاشقان ولایت از سراسر کشور به حرکت درنیامدند تا با تحصن در جلوی خانه ملت این عنصر خودفروخته را از این مکان مقدس بیرون کشیده و به سزای عمل ننگینش برسانند به این خاطر بود که به قانون و مجریان قانون، فرصت عمل به وظیفه داده شود ، علی الخصوص مدتی است که حرکتی بدین سو در مسئولان مربوطه دیده می شود.

مردم ما بارها ولایتمداری خویش را ثابت کرده است و خوب می داند امنیت امروز کشور مرهون ولایت است و با تمام هستی خود از آن محافظت خواهد کرد.

ملت ما این عناصر خائن که با دروغ و تزویر وارد خانه ملت شدند را دیگر نماینده خود ندانسته و از اعمال خبیثانه آنها ابراز برائت و بیزاری می کند.

ما از نمایندگان ولائی مجلس و مسئولان مربوطه انتظار داریم پیش از آنکه در پی اهانت بیشرمانه بعدی این مزدور شیطان، توده های مردمی و جوانان غیرتمند ولایی از سراسر کشور به سمت خانه ملت سرازیر شوند ، بنابر تکلیف شرعی و قانونی خود آتش این فتنه را بخوابانند و ضمن اخراج این غاصب از خانه ملت ، او را بر طبق قانون و شرع محاکمه کنند.

شیاطین خوب می دانند که غربت و مظلومیت حق در عاشورای حسین(ع) تمام شده است و اینک جبهه حق بسیار قدرتمندت و مقتدر برای برپایی حکومت صالحان در عاشورای مهدی(عج) در سراسر جهان به پیش میرود.

باطل و مزدورانش در نهایت ضعف و زبونی چاره ای جز هتاکی و اهانت ندارند اما شعله ی عشق و خشم مقدس عاشقان دیگر اجازه چنین وقاحتی را نخواهد داد ، اگر یک قدم دیگر بردارند....

۱۸/۳/۸۹

جمعی از فدائیان ولایت 

 .............................................................

اهانت مطهری به ولی امر مسلمین ، مردم و احمدی‌نژاد از جایگاه وکیل مدافعی سران فتنه

http://www.rajanews.com/detail.asp?id=51990

 

 

/ 0 نظر / 21 بازدید