اغاز اخرین جنایتها در آستانه نابودی

بنا بر اعتقاد صهیونیستها : ساخت معبد سوم زمینه ساز نزول مسیح و آغاز جنگ آرماگدون خواهد بود

تخریب مسجد الاقصی از سوی اشغالگران قدس وارد مرحله جدید و خطرناکی شده است.

تشدید تهدیدات رژیم صهیونستی  نسبت به سوریه ، حزب الله و حماس  که این روزها تشدید شده است  به چه منظوری صورت می گیرد؟! و چه ارتباطی با تبلیغ تخریب مسجد الاقصی در نیمه اول 2010 در رسانه های اسرائیل دارد؟!

در صورت تخریب مسجد الاقصی چه فاجعه ای ممکن است در خاورمیانه رخ دهد؟!

تشدید رایزنی های میان سران اسرائیل ، آمریکا ، اردن و عربستان و مصر چه ارتباطی با مسائل جاری خاورمیانه دارد؟!

فراهم شدن تمام مقدمات ساخت معبد سوم ، تبلیغات صهیونسیتها نسبت به احتمال وقوع زمین لرزه در اسرائیل ، آمده شدن گروههای افراطی برای تخریب مسجدالاقصی و هشدار تحلیل گران مسلمان نسبت به قریب الوقوع بودن تعرض به مسجد الاقصی!

 

" فرانک لوف" رئیس شرکت " کینتی" اسرائیلی ،طی اطلاعیه ای اعلام کرد که ساخت " معبد یهودی سوم " موسوم به " معبد سلیمان " را آغاز نموده است.

در این اطلاعیه آمده است جمع آوری مبالغ مالی برای تکمیل این بنا با هماهنگی خاخام " حاییم ریچمان" عضو " معهد معبد" و سایرین به منظور " ساخت هیکل سوم و تاسیس دولت یکپارچه صهیونیستی فلسطینی " انجام خواهد شد .

لازم به ذکر است که گروههای یهودی دیگر نظیر " مسیحیان انجیلی" و " گروه نماز اورشلیم" و " موسسه جبل هیکل " و " هیئت میز گرد دینی" و ... که تعداد اعضای آنها مجموعا به 60 میلیون نفر در سراسر جهان می رسد، از حامیان ساخت هیکل سوم با هدف گامی برای بازگشت مسیح و شروع نبرد آرماگدون بر اساس معتقدات غربی می باشند . در حالی که مسلمانان و کلیسای ارتدکس قبطیان و مسیحیان عرب در خاورمیانه، به دلایل متعدد مذهبی و سیاسی مخالف ساخت هیکل سوم می باشند. 

خیز صهیونیستهای افراطی برای تخریب مسجد الاقصی در نیمه اول ۲۰۱۰

در همین ارتباط شیخ کمال خطیب نایب رئیس حرکت اسلامی در داخل فلسطین در گفتگو با روزنامه السبیل اردنی اظهار داشت دلایل قاطعی وجود دارد که تخریب مسجد الاقصی وارد مرحله جدید و خطرناکی از سوی اشغالگران قدس شده است.

کمال خطیب گفت اعلان شرکت "کینتی" اسرائیل مبنی بر شروع ساخت "هیکل سوم یهودی " و سایر اقدامات رژیم صهیونیستی از جمله قرار دادن ماکت هیکل سوم در " موزه هیکل" واقع در جهت غربی صحن براق مسجد الاقصی و آمادگی حکومت صهیونیستی برای افتتاح کنیسه موسوم به  " کنیسه خراب" در 16 مارس 2010 به اضافه اعلان پیشگویی خاخامهای صهیونیستی مبنی بر تخریب مسجد الاقصی در این تاریخ و شروع ساخت معبد سوم پس از افتتاح " کنیسه خراب" همگی نشان دهنده اوضاع خطرناک و تهدید کننده مسجد الاقصی بیش از هر زمان دیگری می باشد.

شیخ کمال خطیب همچنین عنوان کرد که محور گفتگوهای سیاسیون اسرائیلی در این روزها ، زمان شروع ساخت هیکل است و آنها خود را برای این امر آماده کرده اند و اعلام کرده اند که سنگهای معبد را آماده نموده و ظرفهای خاص و ساخته شده از نقره به اضافه شمعدان طلایی ساخته شده از 70 کیلوگرم طلای خالص و لباسهای کاهنان و خدمه معبد و قربانگاه خاص معبد و غیره همگی از پیش ساخته و آماده قرار دادن در محل معبد می باشند و نیز عملیات جمع آوری چوبهای آبنوس و غیره  مخصوص ساخن معبد نیز در انبارهای قدس تکمیل شده است.

خطیب در ادامه گفت که تمرکز وسایل اطلاع رسانی و تلویزیون اسرائیل در خصوص پیشگویی تخریب مسجد الاقصی در 16 مارس و شروع به ساخت هیکل در این تاریخ،علیرغم ادعای خاخامها مبنی بر اینکه این پیشگویی دینی و مذهبی و مکتوب در تلمود است فریبی بیش نیست بلکه این یک موضوع سیاسی محض است و هدف از این سیاست برنامه ریزی شده رژیم صهیونیستی ، به ثمر نشستن پیشگویی خاخامها در تاریخ موعود برای تخریب مسجد الاقصی می باشد.

تبلیغ احتمال وقوع زلزله در اسرائیل توسط رسانه ها!! به چه منظوری؟!!

شیخ کمال خطیب سپس گفت: آنچه نباید از نظرها مخفی بماند، سخنان اشغالگران در باره زلزله های احتمالی  و ربط آن به مسجد الاقصی می باشد و رژیم صهیونیستی پیش از این از وقوع زلزله ای با قدرت 5 ریشتر که موجب تخریب مسجد الاقصی می شود سخن گفته بود در حالیکه این روزها دائما سخن از حتمی بودن زلزله ای شدید و خصوصا در منطقه بحر المیت است و در ماه گذشته شاهد زلزله هایی  مصنوعی در صحرای نقب بودیم که کارشناسان زمین شناسی ضمن هشدار در باره مصنوعی بودن این زلزله ها اعلام کردند که رژیِم صهیونیستی می تواند زلزله ای مصنوعی با قدرت بالا که منجر به تخریب مسجد الاقصی گردد را ایجاد نماید خصوصا پس از اینکه تمامی پایه های مسجد الاقصی را با حفاریهای زیر آن از بین برده و سست نموده اند.

(آماده شدن صهیونیستها برای تخریب مسجدالاقصی و برپایی معبد سوم در مکان آن ، خطر بسیار بزرگی است که در صورت تحقق کل منطقه را در گرداب جنگ و درگیری فرو خواهد برد )

شیخ کمال خطیب همچنین گفت کوبیدن بر طبل جنگ علیه لبنان و غزه و سوریه توسط سیاسیون رژیم صهیونیستی و تاکید بر حتمی بودن وقوع جنگ در آینده نزدیک یکی دیگر از دلایل نزدیک بودن موعد تخریب مسجد الاقصی است زیرا این رژیم سعی دارد در سایه اشتغال جهانیان به جنگ جدید و اخبار آن،  نقشه های پلید خود را در تخریب مسجد الاقصی عملی نماید.

کمال خطیب با اشاره به فرو ریختن بخشهایی از باب المغاربه و ادعای رژِیم صهیونیستی مبنی بر اینکه برف و باران های اخیر موجب آن شده گفت : برف عامل اصلی فروریختن این ناحیه نبوده کما اینکه این امر در منطقه سلوان نیز اتفاق افتاد ، و عامل اصلی آن تونلهایی که در زیر این منطقه حفر شده و سست شدن زمین های است و سخن از عوامل طبیعی در تخریب خیابان و مناطق نزدیک به مسجد الاقصی ، به سخره گرفتن عقول مردم و شانه خالی کردن از بار مسئولیت تخریب این نواحی و مسجد الاقصی می باشد.

شیخ کمال خطیب گفت مسئولیت تخریب باب المغاربه و مناقصه گذاشتن ساخت آن که بر اساس تعلیمات تلمودی مدخل ورودی هیکل سلیمان می باشد و تخریب مسجد الاقصی، تنها به عهده رژیم صهیونیستی نبوده بلکه همه مسلمانان و خصوصا کشورهای عربی با سکوت خود در برابر اقدامات رژیم صهیونیستی ، در این جرم سهیم هستند . رژیم صهیونیستی در سکوت مجامع عربی و اسلامی تمامی بخش زیرین مسجد الاقصی را حفاری و خالی نموده و این کشورها هیچ واکنشی در مقابل فرو ریختن خیابانهای اطراف مسجد نشان ندادند و به همین سبب این رژیم هر روز با جرات و جسارت بیشتر گامهای از پیش برنامه ریزی شده خود را در مسیر تخریب و نابودی قبله اول مسلمانان برمی دارد و مسلمانان همچنان در سکوت به سر می برند. لازم و واجب است تا همه در مقابل این اعمال رژیم صهیونیستی قیام کنند و منتظر تخریب مسجد نباشند . امروز قدس از همه جهات مورد هجوم قرار گرفته و فلسطینیان مظلوم و بی پناه ساکن این شهر علیرغم ایستادگی در برابر تخریب منازل و بیرون راندشان ، قدرت کافی برای متوقف کردن رژِیم صهیونیستی را ندارند و بدون کمک و حمایت مسلمانان جهان نمی توانند در مقابل ظلم و زور این رژیم بایستند .

منبع: روزنامه السبیل چاپ اردن

برگرفته از وبلاگ در جستجوی حقیقت

........................................................

تهدیدات روزافزون رژیم صهیونیستی همراه با برگزاری مانورهای متعدد نظامی و غیرنظامی ، خیز گروههای افراطی صهیونیستی برای تخریب مسجد الاقصی و مقدمه سازی جهت نزول عیسی مسیح و آغاز جنگهای بزرگ آخرالزمان ، همراه با تشدید جنگ لفظی میان این رژیم ، سوریه ، حزب الله و حماس نشان دهنده این حقیقت است که منطقه آبستن حوادثی بزرگ و مهم است.

قطعا این غده سرطانی که وجود منحوس خویش را در خطر می بیند ( مخصوصا پس از شکستهای مفتضحانه از حزب الله و حماس) برای تضمین بقای خویش آرام  و قرار نخواهد داشت ، همچنانکه شواهد نیز این را نشان می دهد و به نظر کارشناسان وقوع درگیری در آینده بسیار نزدیک حتمی است

به طور قطع و یقین تعرض به مسجد الاقصی به هر بهانه ای ( مانند زلزله یا ...) واکنش غیرقابل پیش بینی جهان اسلام را در پی خواهد داشت و اعتراضات گسترده و شدید در امتهای مسلمان به وجود خواهد آورد که ممکن است دامان رژیم های دست نشانده استکبار در منطقه مانند اردن ، مصر ، یمن و ... را  در بربگیرد.

تمام تحولات در منطقه به سمتhttp://aftablog.ir/uploads/p/pishahang/31443.jpg رویارویی بزرگ جبهه حق و باطل پیش می رود ، در حال حاضر پیروزی با جبهه حق است و اضطراب و پریشانی در جبهه باطل موج می زند.

آشکار شدن  پیاپی  نشانه ها و فراهم شدن مقدمات ظهور منجی عالم بشریت قدرت ، جرات ، صلابت و جسارت مانور و تصمیم گیری قاطعانه را در گروههای مقاومت صد چندان نموده و هرلحظه بر اضطراب و دسپاچگی و ترس نیروهای باطل افزوده است و باتلاق نابودی هر لحظه در حال بلعیدن آنهاست.

لحظات به سرعت برای دشمنان در حال گذر است و تردیدهای جدی برای آغاز نبرد بزرگ آخرالزمان وجود دارد ،شجاعت و قدرت جبهه حق ،  شکافی عمیق میان صفوف دشمنان ایجاد نموده و آنها را در گرفتن تصمیمی درست و قاطع مردد کرده است ، نه می توانند تصمیمی برای جنگ بگیرند و نه اینکه شاهد نابودی خویش باشند ، ولی روایات شریف و نشانه ها نشان می دهد که  زمان آغاز جنگ بزرگ اشرار در منطقه بسیار نزدیک است ، جنگی که با پیروزیهای خیره کننده و البته زودگذر برای آنها شروع شده و به سرعت به شکست بزرگ و نابودی کامل آنان ختم خواهد شد.

و البته در این شرایط  و در سراشیبی سقوط جبهه باطل هر تصمیمی که بگیرد به ضررش تمام خواهد شد.

محور متحد ایران ، سوریه ، حزب الله ، حماس ، شیعیان یمن  و البته تمام ملتهای آزاده و به ستوه آمده از ظلم آن قدر قدرتمند است که در کوتاه مدت بساط کفار و منافقین را از خاورمیانه خواهد چید و انشاالله امت اسلامی به رهبری منجی عالم بشریت برای آزادی قبله اول مسلمین به سوی قدس رهسپار خواهد شد همچنانکه روایات شریف چنین بشارتی را از قرنها قبل داده اند!

آن روز بسیار نزدیک است ، نزدیک تر از آنچه ما تصور می کنیم!!

/ 2 نظر / 13 بازدید
گوگو

حالا سال و ماه و روزشو میگیم از رو تاریخ و روایات پیدا کردیم. انصافا ساعت و دقیقه و هزارم دقیقشو از کجا گیرآوردی آخه؟!!ّ