فتنه ای جدید در راه است

فتنه ای بسیار بزرگ در راه است ، همه به هوش باشیم!

زمینه سازی دشمنان برای آغاز خروج عبدالله سفیانی!

ادعای مهدویت! برای پادشاه اردن و خاندان هاشمی!

جنگ عبدالله دوم با یهود و فتح بیت المقدس و تعمیر مسجدالاقصی!

خاندان هاشمی اردن ، نجات دهنگان امت اسلامی در آخرالزمان و مهدی موعودند!!

جنگ عبدالله با فارس های رافضی(شیعیان ایران!)

آیا آماده باش و تغییر انگشتری آقا می تواند هشداری برای مقابله با فتنه عبدالله سفیانی باشد؟

فتنه بزرگ ، احتمال قهرمان سازی استکبار از پادشاه اردن و مظلومیت ولایت!

 

( این مطالب آن قدر مهم اسم که شاید لازم باشد برای درک بهتر ، انسان بارها و بارها آن را مطالعه نماید)

با سلام و درود بر همه عزیزان

در مقالات قبل دیدیم که نشانه ها و روایات اهل بیت(ع) در مورد سفیانی چگونه به طور عجیبی بر عبدالله دوم پادشاه اردن منطبق است!

 

و همچنین دیدیم که عبدالله دوم و هاشمیان با داشتن ادعایی تاریخی در مورد سرزمینهای اسلامی(با کمک استکبار) در فکر تجدید حکومت و فرمانروایی بر خاورمیانه هستند. ضمناً عرض کردیم طرح خاورمیانه بزرگ که در دو مرحله قبلی شکست خورده بود ، اینک در سومین مرحله به اذعان دشمنان با محوریت اردن بزودی آغاز خواهد شد که سران استکبار آشکارا اردن را بعنوان مجری این طرح معرفی کرده اند. همچنین نشان دادیم که استکبار چگونه در طی سالهای گذشته با اعزام کارشناسان برجسته و گسیل انواع سلاحهای پیشرفته دنیا به اردن ، ارتش این کشور را مجهز کرده است و البته پادشاه اردن که خود یک مقام برجسته نظامیست چگونه با تلاش و جدیت و پشتکار بسوی قدرتمند کردن ارتش خود قدم برداشته و  در صحنه اجتماعی نیز با انجام عبادات و سرکشی به فقرا و محرومین بدنبال جلب اعتماد عمومی بعنوان سرمایه ای بزرگ برای فرصت مناسب است.

دشمن با موفقیت نسبی در اقدامات گذشته ، اینک مهم ترین و حساس ترین مرحله از مراحل خروج سفیانی را  آغاز کرده است و آن مقدس نشان دادن خاندان هاشمی اردن ، عبدالله دوم و قیام عبدذالله سفیانی می باشد. بدین منظور در کمتر از یک سال گذشته طرح گسترده ای توسط علمای درباری و جاعلان حدیث مزدور و حکومت اردن در حال اجراست که به افکار عمومی اردن و منطقه بقبولاند که بنا بر احادیث و بفرموده حضرت رسول(ص) خاندان هاشمی اردن  همان نجات دهندگان امت اسلامی در آخرالزمان و عبدالله و پسرش مهدی موعودند!  یهودیان در دوران حکومت عبدالله شرارت کرده و مسجدالاقصی را نابود می کنند و عبدالله با شجاعت تمام با یهود می جنگد و قدس شریف را آزاد کرده ، مسجدالاقصی را ترمیم می نماید.

 

(نمونه ای از سایتهای مبلغ مهدویت و خلافت خاندان هاشمی)

(به چهره موجه و عوام فریب این مزدوران حدیث فروش دقت کنید!  آنها سعی دارد با آوردن احادیثی دروغین خلافت خاندان هاشمی اردن ، مهدی بودن عبدالله دوم!! و ... زمینه قیام خونین عبدالله سفیانی را فراهم نمایند!)

و در این میان بنا بر احادیث ساختگی ، شیعیان ایران بعنوان فارس های رافضی هستند که عبدالله با آنها می جنگد و آنها را شکست می دهد ! و ….

(که متاسفانه به دلایلی که اشاره خواهد شد ، احتمال مقبولیت مردمی و موفقیت این طرح مخصوصا در اهل سنت بسیار بالاست ، مخصوصا با ملزومات آن که مورد اشاره قرار خواهد گرفت اجر گردد) 

به مطالب زیر توجه فرمائید :

(علمای درباری در خدمت استکبار سعی دارند تا با ذکر احادیث جعلی و فریب مردم ، زمینه قیام سفیانی را فراهم نمایند.)

دروغ های بزرگ جاعلان حدیث در اردن و اهل سنت

 برای مقدس کردن عبدالله دوم و خاندان هاشمی

(عزیزان دقت فرمائید عبارات قرمز رنگ تبلیغات دروغین سایتهای اردنی می باشد)

همانا رسول خدا صلی الله علیه و اله و سلم از فتنه های آخر زمان به ما خبر داده و فرموده که کسی از این فتنه ها سالم نمی ماند مگر اینکه آن را از قبل بداند
اما ادعای برخی افراد که می گویند خلافت هاشمیان در آینده ، نقشه آمریکا است اینها همه توهم است و خلافت هاشمیان در آینده از نقشه های سلطان عبدالحمید رحمت الله علیه می باشد.

و الان زمان اقامه خلافت هاشمی که رسول خدا از آن خبر داده فرا رسیده است ، زیرا خداوند بنده اش عبدالله را هدایت و امر فرمود به نبرد با یهود پس از انکه مسجد الاقصی را ویران نمودند و هیکل را ساختند . پس ملک عبدالله دوم با آنها خواهد جنگید و بیت المقدس را فتح خواهد کرد با یاری جستن از پرچمهای سیاه یمنی ها و حجازی ها و عراقی ها و سوری ها و مقاومت معتدل لبنان (حماس و حزب الله ) و خلافت هاشمی برقرار نمی شود الا بعد از آنکه ، آتش بس طولانی مدت را با روم و آمریکا برقرار می کند
سپس با فارس های رافضی می جنگد و آنها را مغلوب می کند . و سپس یهود را نابود می کند .

و واجب است شیخ اسامه بن لادن و شیخ اسماعیل هنیه و شیخ حسن نصر الله خوب به این متون توجه کنند و آن را با واقعیت تطبیق دهند و برای بازگشت وحدت بین شیعه و سنی و جنگ با فارس و یهود از هاشمیان کمک بگیرند و با روم و آمریکا پیمان آتش بس ببندند تا بلاد مسلمین در امان بماند و به انها نفت بدهند و در مقابل تضمین قانونی بگیرند که به مسلمانان حمله نکنند و سپس به ترمیم جراحت امت اسلامی بپردازند.
و همه اینها میسر نخواهد شد مگر به دست مردی از آل البیت که نام او عبدالله هاشمی سنی است .
و شیعیان عرب باید فارسهای رافضی صفوی را ترک کنند و برای خلاصی از حکومت فارس رافضی مجوسی صفوی از اهل سنت کمک بگیرند .

http://www.egyptianoasis.net/forums/showthread.php?t=29562

رسول خدا (ص) بشارت داده ما را به قیام خلافت هاشمی در آخر الزمان و خلاصه نصوص این بشارت دلالت بر قیام سه خلیفه هاشمی دارد
اول : عبدالله و او
پادشاهی است که در شرق نهر اردن است و 26 سال حکومت می کند و 14 سال خلافت می کند
از نسل حسن بن علی (ع) است
به پادشاهی می رسد در حالیکه 40 سال دارد .
در دوران او فتنه ها اغاز می شود و بعد از وفات او فتنه ها خاموش می شود .
ویرانی مسجد الاقصی در زمان او صورت می گیرد
بنای هیکل در زمان او صورت می گیرد .
و خداوند او را به جنگ با یهود امر و هدایت می کند و در این زمان به او لقب" المهدی عبدالله " می دهند .
مسجد الاقصی را با دست خود تعمیر و آباد می سازد
هزاران یهود عرب به دست او مسلمان می شوند
و یهود تحت حکومت او در پناه عدالت و خیر و رحمت زندگی می کنند
خلافت هاشمی را احیا می کند
و ۱۴ سال بعد از فتح قدس خلافت می کند
با روم آتش بس دارد و جزیره العرب را فتح می کند ( سعودی و کشورهای خلیج و یمن ) و فارس ( ایران)
امیران خود را در شام و ایران و شبه جزیره منصوب می کند

(دشمن با درک این موضوع که اتحاد حول محور ولایت فقیه عامل اصلی قدرت شیعیان ایران است و مردم از وی اطاعت پذیری دارند ، سعی دارد تا با تقلیدی شیطانی خلافت را بار دیگر در میان مسلمانان زنده کند و با قهرمان کردن مزدور دست پرورده خود ، از این طریق بار دیگر بر خاورمیانه مسلط گردد)

(عبدالله بعنوان وارث نسل هاشمی در نظر دارد مانند جدش شریف حسین بار دیگر خلافت را در کشورهای اسلامی زنده کند و بدین منظور توسط مزدوران خود تبلیغات وسیعی راه انداخته است ، او برای رسیدن به آرزوی خود طرح های خطرناکی در سر دارد)


(مقدس کردن عبدالله دوم و خاندانش ، مقدمه برای طرحی خطرناک!) 
 
اگر بخواهیم با واقعیت های عصر امروز تطبیق دهیم ، عبدالله همان پادشاه اردن عبدالله دوم است

۱- هاشمی است از نسل حسن بن علی ابن ابی طالب
۲- بر اردن در شرق رود اردن حکومت می کند
۳- حکم او بعد از قیام دولت اسرائیل اغاز شد ( 53 سال بعد از یهود)
۴- وقتی به حکومت رسید در دهه 40 بود ( 39 سال قمری) و این صفت عبدالله هاشمی است و 40 سال حکومت می کند که از آن 10 سال رفته و 16 سال مانده و بعد از 16 سال یهود مسجد الاقصی راتخریب می کند . و هیکل را می سازد و سپس ملک با یهود جنگ می کند و هیکل را خراب و مسجد الاقصی را می سازد و خلافت بیت المقدس را بدست می گیرد و 14 سال خلافت می کند و سپس فوت می کند )
۵- هیچ خاندان هاشمی در شام وجود ندارد که در زمان او یهود حکومت کرده الا عبدالله
۶- بر اساس روایات عده زیادی از یهودیان به دست او مسلمان می شوند و این عده یهود هر گز دور هم جمع نشده اند مگر در زمان تشکیل دولت اسرائیل
۷- او مسجد الاقصی رامی سازد پس ازانکه به دست یهود خراب شود و الان نزدیک تخریب مسجد الاقصی است
۸- فرزندی از او به اسم محمد به دنیا می اید که او همان مهدی محمد بن عبدالله است


http://www.ye1.org/vb/archive/index.php/t-468214.html

( دقت کنید تقدس زایی برای خاندان هاشمی اردن و عبدالله سفیانی حتی در سایتهای غیرمذهبی هم صورت می گیرد  و در حال فراگیر شدن است)

 جالب است که مطالب زیر توسط مخابرات اردن ارسال می گردد و به نوعی در حال آماده کردن اذهان برای تخریب بیت المقدس و آغاز قهرمان بازی های عبدالله سفیانی می باشند.

عزیزان می توانند برای دیدن سایتهای مربوطه عبارات : " ثلاثة خلفاء هاشمیین " و  " لقد بشرنا رسول الله صلى الله علیه و سلم بقیام الخلافة الهاشمیة اخر الزمان " را در گوگل جستجو کنند.

همچنین اگر در گوگل( البته اگر گوگل عربی (http://ejabat.google.com ) باشد بهتر است :  با عبارت "هدم مسجد الاقصی و ثلاثة خلفاء هاشمیین " سرچ کنید یک لیست از سایتهایی که مقاله مذکور را منتشر کردن بدست میاد ( یعنی ارتباط تخری بسجد الاقصی با خلافت هاشمیین ) از جمله سایت زیر
http://bafree.net/forums/showthread.php?t=108509
باز اگر با عبارت" ما معلوماتک عن المهدی المنتظر " سرچ کنیم به صفحاتی می رسیم که همین مقالات در ان هست . یعنی اولین موضوعاتی که در یک سرچ ممکن است دراختیار خواننده قرار بگیرد . همچنین اگر با عبارت " المهدی هو محمد بن عبدالله الهاشمی " و یا " کیفیة خروج الامام المهدی " سرچ کنید به همین نتایج می رسیم. http://ejabat.google.com/ejabat/thread?tid=2d9b1d09026b8a82
که در یک سایت معتبر مثل گوگل وجود دارد.
این نشان میدهد که این مقاله ها در گوگل به طور وسیع منتشر شده است و کاربران زیادی ان را خوانده و خواهند خواند.

 

اگر دقت کرده باشید مهملات و دروغ های زیر در این احادیث جعلی وجود دارد :

۱- بنا بر بشارت حضرت رسول(ص) خاندان هاشمی مقدس بوده و خلافت این خاندان بعنوان وعده الهی در آینده حتمیست

۲- یکی از خلفا سه گانه عبدالله مورد نظر احادیث عبدالله می باشد که صفاتش با گفته های روایات منطبق است! خداوند عبدالله را انتخاب می کند ، امر به جنگ یهود کرد ه و او را یاری خواهد نمود!

۳- در دوران عبدالله یهود مسجدالاقصی را خراب خواهد کرد

۴- عبدالله بعنوان منجی (المهدی عبدالله!) با یهود می جنگد ، مسجدالاقصی را آزاد کرده  و آن را مرمت می نماید

۵- عبدالله با رافضی های فارس(شیعیان ایران) خواهد جنگید و آنها را شکست داده و ایران را تسخیر خواهد کرد

۶- مردم عرب اعم از شیعه و سنی وظیفه دارند عبدالله را در این رسالت بزرگش یاری کنند بر علیه یهود و فارس های رافضی و روم

۷- عبدالله در نهایت بعد از فتوحات بسیار بر جهان اسلام مسلط شده و حتی حاکمان ایران و ... را تعیین خواهد کرد.

۸- پسر عبدالله بنام محمد نیز مهدی آخرالزمان است و ...

بررسی ها نشان می دهد که این اراجیف در جامعه اردن و به تدریج در اهل سنت تا چه اندازه گسترش یافته و احتمال مقبولیت دارد.

در واقع دشمنان قصد دارند که با بمباران تبلیغاتی جامعه اردن و اهل سنت خاورمیانه و البته بخشی از شیعیان ، آنها را به یاری کردن پادشاه اردن ترغیب کنند ، زیرا مسلمانان می دانند که باید در آخرالزمان مهدی(عج) را یاری کرده و با دشمن او بجنگند.

( با طراحی عکسهای اینچنینی دشمن در نظر دارد ، تداوم خلافت و خاندان هاشمی را در اذهان تداعی کند و عبدالله را به عنوان وارث خاندان هاشمی جا بیندازد تا در موقع مناسب از این افکار بهترین بهره برداری را بنماید)

 

آیا زمینه پذیرش این توطئه در میان مردم اردن  و اهل سنت وجود دارد؟!

با کمال تاسف باید بگوییم بله ، اطلاعات برادران اهل سنت در مورد مهدی موعود(عج) بسیار کم است ، اهل سنت معتقدند مهدی در عصر ظهور متولد می شود و از نسل حسن بن علی(ع) است و می گویند یک فرد عادی است و به شکل عادی زندگی می کند و تا وقت خروج نیز خود را نمی شناسد و یکباره بر او الهام می شود ! و یک شبه همه علوم به او داده می شود و حافظ قرآن می شود و این معجزه است که اتفاق می افتد . یعنی به عصمت و عصمت اجداد مهدی (عج) اعتقاد ندارند . اینها به شدت شیعه را سرزنش می کنند که می گوید مهدی پیش از این متولد شده و غایب است و می گویند مهدی شیعه ( نعوذ بالله) در چاهی در قم زندگی می کند ! البته اهل سنت به امامت دوازده امام اعتقاد ندارند و برای همین اینقدر انحراف دارند و به راحتی یک فرد عادی را به عنوان مهدی قبول کرده و فریب می خورند. حتی برخی از آنها پرچمهای سیاه خراسان و خراسانی را القاعده می دانند و ایرانیان را مجوس و رافضی که از مهدی شکست خواهد خورد و ...

و این همه انحراف فقط به خاطر نداشتن منابع معتبر و علمای روشنگر و البته انحراف از مسیر اصلیست.

می بینید که با این طرز تفکر ، احتمال مقبولیت ادعاهای عبدالله و خاندان هاشمی چقدر بالاست! موضوع دیگری که باعث می شود این طرح خطرناک تر شود ، مرحله بعدی آن است و آن هماهنگی کامل استکبار برای ساختن قهرمانی بزرگ از عبدالله در ذهن اعراب و مسلمانان مخصوصا اهل سنت بعد از تخریب مسجدالاقصی می باشد. گروهی از اهل سنت که در چند سال گذشته به دنبال درخشش چهره هایی از شیعیان مانند سید حسن نصرالله ، به شدت به دنبال یافتن قهرمانهایی در اهل سنت هستند و بدین دلیل ظهور قهرمان های مصنوعی و دروغین به شدت زمینه پذیرش عمومی دارد ، مخصوصاً اگر مصیبت بزرگی مانند تخریب مسجدالاقصی رخ دهد و این مسئله صورت جدی و حاد به خود بگیرد.

در واقع در این لحظات شور و هیجان عامه مردم برای مقابله با اسرائیل تخریب کننده مسجدالاقصی و حمله برق آسا و شجاعانه عبدالله با اسرائیل باعث می شود که چهره مخدوش و گذشته تاریک عبدالله به فراموشی سپرده شود و برعکس تبلیغات دروغین مانند منجی بودن عبدالله و خاندان هاشمی اردن بیشتر جلوه کند و هرچه ژستهای قهرمان گونه عبدالله بیشتر شود ، فریب خوردگی مردم نیز بیشتر خواهد شد.

این توطئه را بار دیگر مرور می کنیم :

همزمان با رواج خرافاتی در مورد منجی بودن خاندان هاشمی اردن و شخص عبدالله و پسرش در جامعه اردن و اهل سنت منطقه ، از مدتی قبل  پادشاه اردن که قبلاً توطئه هلال شیعی را مطرح کرده بود در یک عقب نشینی و چرخش عجیب ،(بعنوان فردی دلسوز جهان اسلام) ندای وحدت! شیعه و سنی (البته فقط شیعیان عرب!) را سر داده است و از طرفی دیگر به شدت در موضوع قدس فعال شده و مواضع تند و شدیدی در برابر اسرائیل می گیرد ( که البته همه با هماهنگی قبلی است و اسرائیل نیز در قبال آنها واکنش نشان نمی دهد!)

 مواضع تند! و عجیب! عبدالله دوم در برابر اسرائیل!

مدتی  پیش عبدالله دوم صریحا گفت که اسرائیل با دیوار کشیدن در کرانه غربی نشان داد که هنوز تفکرش در حد " قلعه " و حصار کشیدن دور خود برای حمایت از خود است ، یعنی عقب مانده ذهنی است ! یعنی نقطه ضعف برای ارتباط با بیرون دارد . این حرف به نظر بسیاری خیلی سنگین بود ولی اسرائیل هیچ پاسخی نداد !

 استکبار در نظر دارد که به تدریج عبدالله را بعنوان یک قهرمان و فردی ضد یهودی در میان اعراب جا بیندازد و هیچ صدای اعتراضی بر علیه اسرائیل جز صدای بلند عبدالله بلند نشود و مردم منطقه او را بعنوان فردی جسور در برابر اسرائیل غاصب ببینند و خود عبدالله نیز نقش ترسیم شده توسط استکبار را به خوبی اجرا می کند. بطور نمونه سخنرانی عبدالله دوم در اجلاس سران عرب که در فرودین امسال برگزار شد تا حدود زیادی گویای بسیار از حقایق پشت پرده بود :

(سخنرانی پادشاه اردن در اجلاس سران عرب - لیبی (فروردین ۸۹) - عبدالله دوم در این سخنرانی به طور تلویحی خود را دلسوز و منجی کشورهای عربی نشان داد و برای ایران و مقاومت و البته اسرائیل خط و نشان کشید! او  همانگونه که خود اذعان کرد به تدریج در حال بروز نقش تاریخی خود!! در تحولات خاورمیانه است! یعنی طبق روایات ، عبدالله سفیانی همپیمان غرب و یهود!)

عبدالله در این سخنرانی در حالی که خود را بعنوان دلسوز و به نوعی منجی ملتهای عربی نشان می داد به صراحت از آرمانهای سیطره و نفوذ ( بر کشورهای عربی) نام برد. او در حالی که نسبت به پایان یافتن فرصت نسبت به حل مساله فلسطین هشدار می داد ، از احتمال آغاز درگیریها در خاورمیانه سخن گفت و در ضمن اسرائیل در مانده در قلعه خودساخته را نیز تهدید کرد! او ضمن محکوم کردن شهرک سازی اسرائیل  ، از نقش تاریخی در دفاع از قدس عربی و مقدسات سخن گفت و  بر رفع حصار غزه و نجات قدس از اشغال تاکید کرد. او ضمن محکوم کردن غیر مستقیم جریان مقاومت در کشورهای اسلامی از دخالت ایران در امور کشورهای عربی ابراز ناخشنودی نموده و از کشورهای حوزه خلیج فارس(امارات) در حفظ سیادت خود بر هر وجب از اراضی آنها (بازپس گیری جزایر سه گانه)(در مقابل ایران) پشتیبانی نمود!

بعد از برجسته شدن نقش عبدالله دوم در اذهان ملتهای خاورمیانه ، طبق نقش از پیش تعیین شده مرحله بعدی سناریوی شوم آغاز خواهد گردید ، مسجدالاقصی بدست اسرائیل خراب می گردد و اردن در طرحی هماهنگ شده با اسرائیل وارد جنگ می شود ، همزمان مزدوران استکبار و سران عرب در کشورهای اسلامی ضمن تحریک مردم آنها را به حمایت و یاری عبدالله فرا می خوانند( جالب است که مثلاً الجزیره که به داشتن رویه های ضد صهیونیستی مشهور است در تحولات اخیر مسجدالاقصی برای تحریک مسلمانان و حساس کردن آنها به تخریب بیت المقدس گزارش زنده از درگیریها پخش می کرد که برای بسیاری تعجب آور بود!).

تشکیل گروههای پنج گانه بعد از تخریب مسجدالاقصی در بین مسلمانان

بعد از تخریب مسجد الاقصی مسلمانان(اعم از شیعه و سنی) به پنج  گروه تقسیم خواهند شد :

گروه اول : عده ای که اصولا به مسائل دینی- سیاسی کاری ندارند و در دنیای پست خود غرقند.

گروه دوم : عده ای دیگر که متدینین ساده و بدون تحلیل در کشورهای اسلامی هستند و اطلاعات زیادی هم از مهدویت و تحولات آخرالزمان ندارند و به راحتی قابلیت فریب خوردن دارند و با ولایت فقیه نیز آشنایی ندارند.

گروه سوم : افرادی  متصعب و دیندار در جهان اسلام که تحلیل خوبی هم دارند ، مختصر اطلاعاتی هم از آخرالزمان و مهدویت دارند و هرچند با ولایت فقیه آشنایی هم دارند ، ولی پای بندی چندانی به آن ندارند.

گروه چهارم : افرادی هستند که به طور جدی پای بند ولایت و رهبری در جریان حق هستند و گوش به فرمان او می باشند و فریب نخواهند خورد.

گروه پنجم :  بخشی از مردم اردن و مریدان عبدالله سفیانی می باشند که مدتهاست فریب ظاهرسازی او را خورده اند  و  افرادی دیگر که اصولا کاری به دین و سیاست ندارند و لشگریان نظامی عبدالله محسوب می شوند.

با شدت گرفتن اوضاع و آغاز فتنه و تخریب مسجدالاقصی و  رجزخوانی های عبدالله و آغاز حمله ظاهری او به اسرائیل ، گروه دوم که کم و بیش به گوششان تبلیغات دروغین اقدامات بزرگ و مهدی گونه خاندان هاشمی در آخرالزمان رسیده است ، فریب خواهند خورد و اگر تا کنون نیز قبول نکرده اند با حمله شجاعانه! عبدالله دوم به اسرائیل این یقین برای آنها به وجود خواهد آمد که عبدالله منجی امت اسلامی می باشد و شاید مهدی موعود(عرض شد که ضعف اطلاعاتی بسیاری در اهل سنت نسبت به مهدویت وجود دارد و او را فردی عادی می دانند که در آخرالزمان با یهود جنگیده و قدس را فتح خواهد نمود) بسیاری از افراد این گروه حتی اگر قدس هم برایشان مهم نباشد ، تحت تاثیر فضای یاری کردن مهدی موعود به لشگر عبدالله دوم خواهند پیوست.

( پادشاه اردن بنا بر شواهد بسیار  بعنوان سفیانی عصر ظهور تحولات مهمی را در آینده خاورمیانه رقم خواهد زد ، انطباق عجیب صفات سفیانی بر او ، تلاش مزورانه برای تقدس بخشی به او و خاندانش بعنوان منجی قدس و مهدی موعود!! ، اتخاذ مواضع دروغین تهاجمی در برابر اسرائیل و ... نشان می دهد که عبدالله سفیانی نقش تاریخی خود را با فتنه و فریبی بزرگ آغاز خواهد کرد ، بعنوان قهرمانی دروغین! برای نجات مسجدالاقصی!)

اما گروه سوم که عبدالله و خاندان هاشمی را به خوبی می شناسند ، می دانند که تبلیغات مذکور و ادعای مهدویت ، مزخرفاتی بیش نیست ، اما هرچه باشد عبدالله یک نظامی کارکشته است و دارای ارتشی قدرتمند و پیشرفته است و درست است که آدم خوبی نیست و شاید برای خودنمایی و قهرمان بازی این کارها را می کند ولی هرچه باشد این پرچم مبارزه با یهود بلند شده است و باید آن را یاری کرد . بالاخره او جرات حمله به اسرائیل را پیدا کرده است ، پس برای شکست دادن اسرائیل و آسوده کردن جهان اسلام از این غده سرطانی واجب است که او را یاری کنیم و  کمک به او دفع افسد به فاسد است. و بدین صورت بسیاری از متدنیین و غیرتمندان جهان اسلام و حتی بسیاری از افرادی که سالهاست عشق ایران و حزب الله در دلهای آنها بوده و واقعا از آمریکا و اسرائیل متنفر بوده اند ولی چندان معرفت به ولایت فقیه نداشته و پای بند به آن نبوده اند ، فریب این بازی زیرکانه دشمن را خواهند خورد و عملاْ در جبهه او قرار خواهند گرفت.( احتمال این حالت بسیار زیاد است و در جنگ اول خلیج فارس و درگیری صدام با آمریکا به خوبی خود را نشان داد که در بخش های بعدی به استحضار خواهد رسید)

در این میان فقط گروه چهارم که گوش به فرمان ولایت هستند ، نجات خواهند یافت . و یقینا امر ولایت در این لحظات سکوت و صبر و عدم حمایت از عبدالله سفیانی و حرکت دروغین وی می باشد. هرچند برای عده ای بسیار عجیب است و انتظار می رود که جریان مقاومت و رهبران آن مواضعی تندتر از عبدالله دوم در قبال تخریب قبله اول مسلمانان اتخاذ کنند ، اما پیروان ولایت با اعتماد به درستی اوامر ولی فقیه آن را گردن می نهند هرچه که باشد ، صلح یا جنگ ، قیام یا قعود !

و البته گروه پنجم افرادی هستند که تحت هر شرایطی بعنوان نیرو و سرباز عبدالله سفیانی بوده و خواهند بود. افرادی که عبدالله از سالها قبل در حال آموزش دادن و مجهز کردن آنهاست و البته با دیدن آن سناریو و تحت تاثیر آن فضای هیجانی خیلی از آنها با جان و دل قبول می کنند که عبدالله منجی آخرالزمان است و شاید عده ای خوشحال از اینکه در رکاب او هستند و با یهود  می جنگند و  قدس را آزاد خواهند کرد و چه افتخاری از این بالاتر؟!

می بینیم که لشگر سفیانی در ابتدا با این روحیه و تفکر آغاز به جنگ می کند و یکی از علل قدرت یافتن آنها هم این روحیه شجاعانه و توهم افتخار آمیز است و البته خیل عظیم مردمی که در صورت تعلل آگاهان فریب او را خواهند خورد!

قهرمان شدن عبدالله و مظلومیت ولایت

در جهان اسلام جریان نفاق و رسانه هایی که تا دیروز در خدمت اسرائیل بودند در چرخش 180 درجه ای و کاملاً هماهنگ با دشمن  ، علی الظاهر به دشمنان سرسخت اسرائیل تبدیل می گردند و مردم را به جهاد با اسرائیل دعوت می کنند و چپ و راست از عبدالله و شجاعت او تعریف کرده و به طور گسترده ای با این مسئله جریان حق را خواهند کوبید و نیش و کنایه که امروز که روز ثابت کردن ادعاهایتان بود خاموش شدید و ....  و این تغییر رویه عجیب در میان جریان نفاق بوسیله ارتباط با شیاطین انس در جهان اسلام و در داخل کشور یا وحی شیاطین جن رخ خواهد داد که " ان الشیاطین لیوحون الی اولیائهم"

و می بینید که جریان حق و ولی فقیه در چه معرکه ی سختی به سر خواهد برد ، حق مامور به صبر است ،  صبری سخت و جانکاه در زیر باران تهمت و طعنه!

عبدالله دوم نیز بعد از مختصر درگیری با اسرائیل ،(با هماهنگی قبلی) مثلاً اسرائیل را مغلوب می کند و در یک توافق و مصالحه شروط خود را بر او تحمیل می نماید. و بعنوان یک قهرمان بزرگ که توانسته است این دشمن بزرگ و قدیمی مسلمانان را شکست دهد و بعد از تسلط بر قدس شرقی و تشکیل کشور فلسطینی زیر نظر اردن ، مسئله فلسطین و درگیری اعراب و اسرائیل را حل و فصل می نماید و با این کارهای به ظاهر بزرگ ، محبوبیت بسیار بالایی در میان مسلمانان ساده لوح و غیرتمندان بدون ولایت و لشگریان خود کسب خواهد کرد.

سپس عبدالله بعد از پایان کارش در فسلطین و کسب وجهه در میان مسلمانان خصوصاَ اهل سنت(که مدتهاست به دنبال یک قهرمان از اهل سنت می گردند) و کسب قدرت و حمایت مردمی برای اصلی ترین مرحله ماموریت خودش یعنی اصلاح!! امت اسلامی به پا می خیزد ، و در واقع به دنبال نقش خلیفه گری و فرمانروایی بر کشورهای خاورمیانه و نابودی مخالفان خود که همان مخالفان استکبار هستند ، می باشد. 

در مرحله بعد عبدالله که اینک در موضع قدرت و قهرمان و منجی قرار دارد باید تکلیف خود را با جریان حق که در درگیری با اسرائیل جنایتکار غایب بوده و سکوت کرده اند و اینک در افکار عمومی در موضع ضعف قرار دارند ،  روشن کند ، و چه بهتر که این مرحله را از سوریه ضعیف و البته زلزله زده آغاز کند(بر طبق روایات شریف در نزدیکی ظهور زلزله ای بزرگ در شام رخ داده و به دنبال آشفتگی اوضاع و درگیریها سفیانی به اسم اصلاح امور سوریه ، این کشور را اشغال می کند)زیرا می تواند رابطه حزب الله را با ایران قطع کرده و راحت تر امت اسلامی را اصلاح کند!

می بینید که این طرح از هر لحاظ دقیق و اثرگذار است ، لحظه ای تصور کنید که خدای ناکرده مسجدالاقصی تخریب شده است و شور و هیجان در امت اسلامی موج می زند ، قطعاً خیلی از مسلمانان خواستار برخورد نظامی کشورهای اسلامی با اسرائیل هسستند حتی به قیمت میدان داری و فرماندهی فردی مانند عبدالله سفیانی که سابقه خوشی در مقاومت و مقابله با اسرائیل ندارند ، دقیقا مانند جنگ اول خلیج فارس که صدام با آمریکا درگیر شده بود ، هرچند صدام دشمن دیرینه ما بود و بعنوان متجاوز کویت را اشغال کرده بود ،  ولی بسیاری از مردم ایران به خاطر دشمنی شدیدی که با آمریکا داشتند ، دوست داشتند که صدام پیروز شود! و حتی زمزمه هایی هم بود که ایران باید عراق و صدام را برای شکست دادن آمریکا یاری دهد! و به نفع عراق وارد جنگ شود! و اگر تیزبینی نائب امام زمان(عج) نبود چه بسا که ما هم در آن معرکه شیطانی وارد می شدیم!

( تجربه جنگ اول خلیج فارس نشان می دهد ، که در شرایط سخت و احساسی ، احتمال حمایت مسلمانان از پادشاه اردن در برابر اسرائیل چقدر بالاست)

در حالی که صدام بدترین دشمن ما بود و تازه جنگ پایان یافته بود و داغ بسیاری از خانواده های شهدا و جانبازان تازه بود ، با اینحال ما خواستار پیروزی صدام خبیث بر آمریکا بودیم ، با وجود این که عراق کشوری متجاوز بود و کویت را اشغال کرده بود و البته جنایت بزرگی مانند تخریب بیت المقدس هم رخ نداده و مسلمانان هم برانگیخته و خشمنگین نبودند!

قطعی بودن گمراهی در صورت عدم معرفت به ولایت فقیه

حال در نظر بگیرید که اگر (خدای ناکرده ) بیت المقدس خراب شود ، و برخی از علما و مراجع ما هم ( بدون در نظر گرفتن موضع ولی فقیه) بیانیه های آتشین بدهند و این جنایت بزرگ را محکوم کنند و خواستار جهاد بر علیه اسرائیل شوند و در این میان اردن بعنوان یک قهرمان وارد میدان شود و در حرکتی افتخار آمیز و شجاعانه به اسرائیل مثلاً حمله کند و ….

مطمئنا موج مردمی عظیمی در کشورهای اسلامی به پا خواهد خواست ، در نظر بگیرید که علمای بسیاری در کشورهای دیگر که متاسفانه بسیاری بصیرت کافی را ندارند ، برای خودنمایی یا نشان دادن حساسیت خود و البته برخی واقعاْ با خلوص نیت ، کفن به تن کنند و موج مردمی تشدید شود و پایگاههای تبلیغاتی استکبار در داخل جهان اسلام مانند الجزیزه و العربیه و … هم مرتبا مردم را به جهاد فرا بخوانند و از عبدالله دوم قهرمانی بزرگ بسازند و دولتهای مزدور هم مردم را برای جنگ با اسرائیل یاری دهند! و آنها را به خط مقدم بر

/ 1 نظر / 19 بازدید
مهدی

سلام مطلبتان بسیار عالی بود سوال: با چه طرفندی این مطلب را به سرعت در اینترنت انتشار دهم؟