سخنان امام زمان (علیه السلام) هنگام ظهور
ساعت ٤:٢٠ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢٧ آذر ۱۳٩٠ : توسط : شما
طبق این نقل، سه ندای اخیر، مخصوص و ویژه ی جد بزرگوارش امام حسین (علیه السلام) است و مصائب جگرخراش آن سید ابرار را بازگو می کند و اذیت و آزارهای جانکاهی که بر آن حضرت در صحنه ی خونین کربلا رفت، را یادآوری می فرماید.به گزارش «شیعه نیوز» ، راجع به اینکه امام زمان (ارواحنا له الفداء) به هنگام ظهور چه مطالبی را می گویند و با چه سخنانی آغاز خواهند نمود، روایاتی است، از جمله ی آنها روایتی است که محدّث بزرگوار مرحوم شیخ علی یزدی حائری متوفای سال ۱۳۳۳ هـ.ق نقل کرده است. او می گوید: زمانی که قائم آل محمد علیهم السلام ظهور کند، ما بین رکن و مقام می ایستد و پنج ندا می دهد:


ادامه مطلب را مطالعه کنید
 
شکارچی rq170مهمان ناخوانده صحرای طبس کیست؟
ساعت ۳:٤٢ ‎ب.ظ روز جمعه ٢٥ آذر ۱۳٩٠ : توسط : شما

((ما موسی((ع))را با معجزات و نشانه هایی از ربوبیت مان فرستادیم و به او ماموریت دادیم که قوم خود را از ظلمات به سوی نور راهنمایی کند.و روزهای ظهور رحمت های خاصه خداوند را به یادآنها آور که در این کار  برای هر انسان شکیبا و اهل شکر . نشانه هایی از ربوبیت پروردگار است))(آیه 5 سوره ابراهیم(ع)

این آیه به ما تذکر  میدهد که تلاش کنیم بدانیم  که در چه موقعیتی قرار داریم  و در اطراف ما چه خبر است و سعی نماییم در حادثه های که بر اساس  سنت الهی پیش میاید بصیر باشیم . اگر ما در حوادث بزرگی که به وقوع میپیوندد تفسیر در ستی نداشته باشیم . ازسنت الهی که بندگانش را از ظلمات خارج میکند و به سوی نور می کشاند بیرون افتیم.

امام ئخمینی (ره) به معنای واقعی کلمه مصداق آیه شریفهفوق بود که در حوادث بزرگ تفسیری حقیقی از آن داشت.

روح خدا همچنان که آزادسازی خرمشهر  را کار خدا میداند,شن های صحرای طبس را نیز لشکریان خدا مینامد. معجزه پنجم اردیبهشت سال 59 و حادثه طبس (( عام الفیل)) عصر مدرن را رقم زد. در این روز باد نقش ((ابابیل)) , و(( شن ریزه های صحرای طبس))نقش ((سجیل)) به خود گرفتند و ارتش آمریکا که سپاه ابرهه زمانه بود,

چون علف خرده شده زیر دندان چارپایان, در هم پیچیده,و امروز دوباره صحرای طبس تکرار  و تداعی آن واقعه بزرگ بود.

اما این بار مهمان ناخوانده این دشت ,هواپیمایی فوق جاسوسی RQ170فوق مردن آمریکایی ها که حتی ارتش آن کشور از آن استفاده نمیتواند بکند و فقط و فقط در دست سازمان سیا کشور فوق است.که نه تنها  پیشرفته ترین رادارهای دنیا قادر به ردیابی آن نبوده, بلکه خود مجهز به  مدرن ترین رادارهای ردیابی(F35//F22) میباشد و هدف قرار دادن آ« توسط دشمن تقریبا کار محالی است. این هواپیما میتواند چندین روز در هوا باقی بماند و دارای قدرت شنود  رادیویی بسیار بالا  تا شعاع وسیع است. مهمترین ویژگی آن این است که بلافاصله بعد از قطع ارتباط با مرکز کنترل , به طور اتوماتیک منفجر میشود و دیگر توانایی ها...

اما اکنون


ادامه مطلب را مطالعه کنید
 
امام زمان(عج) قرآنی جدید می‌آورد؟
ساعت ۱٠:٠٠ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢۳ آذر ۱۳٩٠ : توسط : شما

 

معلوم است که همین ظاهر را نیز به دقت نخوانده‌اند و در معانی آن تعمق و تامل و تفکر نکرده‌اند. چرا که در همین ظاهر آیات تصریح شده است که کتاب را به تنهایی نفرستادیم.

به گزارش شیعه آنلاین، شبهات رایج در افواه آیا اگر امام زمان (عج) بیاید قرآنی دیگری می‌آورد؟ یا اگر حضرت علی (ع) خلیفه می‌شد قرآن دیگری داشتیم؟


ادامه مطلب را مطالعه کنید
 
وصیت‌نامه شهیدی که امام زمان(عج) را دید
ساعت ٩:٥٦ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢۳ آذر ۱۳٩٠ : توسط : شما
شهید مصطفی ابراهیمی مجد: نوکر محال است صاحبش را نبیند ، من نیز صاحبم را ، محبوبم را دیدار کردم.
به گزارش وبلاگستان مشرق، سید مسعود شجاعی طباطبایی در آخرین پست وبلاگ وصیت نامه نوشت:

ادامه مطلب را مطالعه کنید
 
کلیسای انجیلی و آخرالزمان
ساعت ٩:٥۱ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢۳ آذر ۱۳٩٠ : توسط : شما

 

یکی دیگر از مبانی اعتقادی کلیسای انجیلی اعتقاد به حضرت مسیح به عنوان تنها منجی است. این در حالی است که پیروان دیگر فرقه های لیبرال تر پروتستانیسم؛ مانند «پرسبیتریین ها» و «متودیست ها» حضرت مسیح را یکی از راههای نجات می دانند. این امر به ویژه یکی از مبانی اعتقادی مهمی است که باعث گرایش شدید انجیلی ها به دعوت پیروان دیگر ادیان بلکه پیروان دیگر فرقه های مسیحی به کلیسای انجیلی شده است.

 

 

 

 


ادامه مطلب را مطالعه کنید
 
دکترین ظهور منجی (1)
ساعت ٩:٢٧ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٩ آذر ۱۳٩٠ : توسط : شما

منجی موعود در صورت ظهور امکان موفقیت ندارد. این خط تبلیغاتی هالیوود است که در دو دهه اخیر در حجمی وسیع دنبال نموده است. تکنولوژی‌های پیشرفتة علمی و فن‌‌آوری‌های مدرن تسلیحاتی در مجموعه نظام لیبرال دموکراسی، از نظامیان حاکمان جور، سربازان توان‌مند و هوش‌مندی ساخته است که قادرند یک تنه تمام مخالفان صلح و آرامش زمین، اعم از انسان و غیر انسان را قلع و قمع کنند.

 

 

 

 


ادامه مطلب را مطالعه کنید
 
جوشش خون حسین(ع)تاظهور امام(عج)
ساعت ٩:٢٢ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٩ آذر ۱۳٩٠ : توسط : شما

إن امرأة ملک بنی إسرائیل کبرت وأرادت أن تزوج بنتها منه للملک فاستثار الملک یحیی بن زکریا فنهاه عن ذلک ، فعرفت المرأة ذلک وزینت بنتها وبعثتها إلی الملک فذهبت ولعبت بین یدیه ، فقال لها الملک : ما حاجتک ؟ قالت : رأس یحیی بن زکریا ، فقال الملک : یا بنیة حاجة غیر هذه ، قالت : ما أرید غیره ، وکان الملک إذا کذب فیهم عزل من ملکه فخیر بین ملکه وبین قتل یحیی فقتله ، ثم بعث برأسه إلیها فی طشت من ذهب ، فأمرت الأرض فأخذتها ، وسلط الله علیهم بخت نصر فجعل یرمی علیهم بالمناجیق ولا تعمل شیئا ، فخرجت علیه عجوز من المدینة فقالت : أیها الملک إن هذه مدینة الأنبیاء لا تنفتح إلا بما أدلک علیه ، قال : لک ما سألت قالت : ارمها بالخبث والعذرة ففعل فتقطعت فدخلها فقال : علی بالعجوز ، فقال لها : ما حاجتک ؟ قالت : فی المدینة دم یغلی فاقتل علیه حتی یسکن ، فقتل علیه سبعین ألفا حتی سکن . یا ولدی یا علی والله لا یسکن دمی حتی یبعث الله المهدی فیقتل علی دمی من المنافقین الکفرة الفسقة سبعین ألفا


ادامه مطلب را مطالعه کنید
 
آیت الله وحید خراسانی : امسال از عاشورا تا اربعین دعای فرج بخوانید
ساعت ۱٠:٤۸ ‎ب.ظ روز شنبه ٥ آذر ۱۳٩٠ : توسط : شما

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 


الحمد لله رب العالمین و صلی الله علی سیدنا محمد و آله الطاهرین سیما بقیة الله فی الارضین و اللعن علی اعدائهم الی یوم الدین

 


قال الله سبحانه و تعالی: "وَمَنْ أَحْسَنُ قَوْلًا مِمَّنْ دَعَا إِلَى اللَّهِ"[1]

پیشآمد عاشوراست. عاشورا را نه کسی شناخته و نه هم خواهد شناخت.

مرحوم آخوند وقتی از دنیا رفت، آن مردی که در دقت نظر، حاشیه رسایلش آیتی است و در حاشیه مکاسبش در هر سطری اهل فقه می دانند چقدر هنر کرده، با این قدرت فکری وقتی او را مشاهده کردند اهلش، گفت: ما تا در دنیا بودیم نفهمیدیم سید الشهدا کیست، وقتی آمدیم به اینجا فهمیدیم او کیست. هنوز باز زود است. آخوند در حیات برزخی دیده او را. آن وقتی شناخته می شود که در حیات اخروی بشر قدم بگذارد، بعد بفهمد او کیست و او چه کرد. کاری که او کرد کاری است که امام حسن بن علی متن کلامش این است: لا یوم کیومک، روزی مثل روز تو نیست. روز جمیع انبیا، روز جمیع اوصیا، روز جمیع اولیا، همه را دید، بعد فرمود: لا یوم کیومک. او چه کرد؟ به بشریت فهماند: اغلی و اعلی از گوهر حیات انسان گوهری نیست و این گوهر به هر ثمنی سودا بشود، خسران است و حسرت؛ فقط آن کس از حسرت رسته که این اغلی الجواهر را معامله نکند الا به یک ثمن و آن ثمن خداست. بذل مهجته فیک[2]


ادامه مطلب را مطالعه کنید
 
ده زیبایی درزمان ظهورحضرت مهدی(عج)
ساعت ۱۱:۳۸ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢ آذر ۱۳٩٠ : توسط : شما
       
 
 

در آخرالزمان هر چند مردم براى روى کارآمدن دولتى قدرتمند و در عین حال پشتیبان ستمدیدگان، لحظه شمارى مى‏کنند، ولى به بسیارى از دولت‏هایى که روى کار مى‏آیند، خوش‏بین نیستند و سخن هر حزب و گروهى را نمى‏پذیرند و اصولاً کسى را قادر نمى‏دانند که بتواند نظم را به جامعه جهانى بازگرداند و دنیاى پرآشوب را سامان‏بخشد.
از این رو، مدّعى بازگشت نظم به جامعه و گسترش امنیّت در جهان، باید داراى توانى فوق توان دیگر انسان‏ها باشد و اثبات این مطلب نیاز به نشان دادن کرامات و کارهاى خارق العاده دارد و شاید براى این است که حضرت مهدى(عج) در آغاز ظهور، دست به یک سلسله کرامات و معجزات مى‏زند؛ به پرنده در حال پرواز اشاره مى‏کند و او فوراً فرودمى‏آید و در دست حضرت قرار مى‏گیرد. چوب خشک را در زمین بایر فرومى‏برد و آن چوب بى‏درنگ سبز مى‏شود و شاخ و برگ مى‏دهد.
با این کارها به مردم ثابت مى‏شود که سرو کار آنان با شخصیتى است که آسمان و زمین به امر خداوند در اختیار و تحت فرمان اوست. این کرامات نویدى براى مردمى است که سال‏ها و بلکه قرن‏ها خود را زیر فشار و قهر آسمان و زمین مى‏دیدند. مردمى که از بالاى سر، مورد تهاجم هواپیماها و موشک‏ها قرار گرفته، میلیون‏ها قربانى داده‏اند و قدرتى را نمى‏یافتند که مانع آن همه تجاوزات گردد؛ ولى اینک خود را در برابر شخصیتى مى‏بینند که آسمان و زمین و آن چه در آنهاست در اختیار اویند.

مردمى که تا دیروز، چنان در قحطى به سر مى‏بردند که حتى براى تهیه نیازهاى اوّلیه زندگى، رنج‏ها و مشکلاتى را متحمّل مى‏شدند و در اثر خشکسالى و کمبود زراعت، در محاصره اقتصادى شدیدى قرار گرفته بودند، امروز در برابر شخصیتى قرار گرفته‏اند که با اشاره‏اى زمین را سبز و خرّم مى‏کند و آب و باران را جارى مى‏سازد.
مردمى که دچار بیمارى‏هاى بى‏درمان شده‏اند، با کسى رو به رو مى‏شوند که حتى بیمارى‏هاى غیر قابل درمان را نیز علاج مى‏کند و مردگان را زندگى مى‏بخشد. این‏ها معجزات و کراماتى هستند که حکایت از توانایى، صداقت و حق بودن گفته‏هاى این رهبر آسمانى دارد. کوتاه سخن آن که جهانیان باور مى‏کنند که این نوید دهنده با هیچ یک از مدّعیان پیشین شباهتى ندارد و او همان رهایى بخش واقعى و ذخیره الهى و مهدى موعود است.

کرامات حضرت مهدى(عج) گاهى براى رزمندگانش روى مى‏دهد که بر ایمانشان مى‏افزاید و اعتقادشان را استوارتر مى‏گرداند و گاه براى دشمنان و یا تردید کنندگان است که سبب ایمان و اعتقاد آنان به حضرت مى‏شود.

اینک به بخشى از آن معجزات و کرامات اشاره مى‏کنیم:


ادامه مطلب را مطالعه کنید
 
به فکر حضرت مهدی (عج) نیستیم
ساعت ۱۱:۳٤ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢ آذر ۱۳٩٠ : توسط : شما

 

همه برای برآورده شدن حاجت شخصی خود به مسجد جمکران می روند، و نمی دانند که خود آن حضرت چه التماس دعایی از آن ها دارد که برای تعجیل فرج او دعا کنند! چنان که به شیخ ابراهیم حایری فرموده بود: این ها که به این جا آمده اند، دوستان خوب ما هستند، و هر کدام حاجتی دارند: خانه، زن، فرزند، مال، ادای دین؛ ولی هیچ کس در فکر من نیست!

 

 

 


ادامه مطلب را مطالعه کنید